חברת פוליש
 
 

ליטוש מדרגות


בדומה לרצפת אבן משיש או מקשת רחבה של סוגי אבנים אחרות- גם מדרגות צריכות לעבור תהליך ליטוש, כאשר בשונה מרצפה, מדרגות נוטות להשחק באופן מהיר יותר, כאשר תהליך השחיקה הוא עמוק יותר- דבר אשר הופך את תהליך ליטוש מדרגות לאקוטי וחשוב הרבה יותר.

במקרים בהם יש מדרגות אבן בבית ,הרי שמדובר על פנינת הבית. החלפה של מדרגות כאלה תהיה יקרה לעין שיעור ובוודאי ובוודאי שלא משתלמת, בטח שלא כשיש באפשרותכם לקבל תוצאות מרהיבות עבור המדרגות הקיימות שלכם.

ליטוש מדרגות נעשה בשתי דרגות, כאשר האחרת מיועדת לתחזוקה בסיסית יותר של מדרגות אשר נשחקו באופן טבעי עם הזמן בעוד ששיטת ליטוש מדרגות נוספת תהיה מתאימה לליטוש מדרגות שעברו נזקים קשים יותר ולאורך פרק זמן ארוך יותר.
אופני ליטוש מדרגות

אם כן, כאמור יש שיטות שונות לליטוש מדרגות. שיטה אחת נפוצה זוהי שיטה המתבצעת בעזרת כרית יהלום. כרית היהלום מבצעת ליטוש בעוצמה קצת יותר נמוכה מה שמאפשר לה לבצע ליטוש למדרגות שחוקות, מדרגות עם שכבת לכלוך שהצטברה וכן הלאה.

דרגת הליטוש העמוקה יותר תעשה בעזרת דיסק יהלום- דרגת ליטוש זו מותאמת למדרגות שרמת השחיקה שלהן עמוקה, אשר הצטברה במשך שנים, כך למשל תהיה דרגת ליטוש זו מתאימה למדרגות אשר ניזוקו במהלך שריפה.

לאחר סיום ביצוע עבודת ליטוש מדרגות מומלץ לבצע פוליש או למרוח סילר על המדרגות, על מנת להעניק להם שכבת הגנה שתשמור עליהן לפרק זמן ארוך יותר. בנוסף, הדבר יעניק למדרגות ברק.
ליטוש מדרגות – חברת המקרצפים מתחים בחידוש מדרגות!

ליטוש מדרגות היא עבודה עדינה ומורכבת, מה שאומר שחשוב מאוד שהיא תתבצע בידי אמן אשר מומחה ומקצועי בתחום עבודתו. חשוב מאוד לא להתפשר על בעל מקצוע לטובת ליטוש מדרגות, מפני שבאמת מדובר על עבודה שמצריכה מידה רבה של דיוק, כאשר המחיר אותו אתם עלולים לשלם בגין עבודה רשלנית הוא גבוה למדי.

ליטוש מדרגות יעניק לכם מראה חדש ומרענן לכל הבית, אתם תרוויחו גרם מדרגות חדיש ונוצץ- מה שיעניק מראה מרענן ותחושה כאילו החלפתם לחלוטין את כל המדרגות בבית.

חייגו 054-9257202

נבנה על-ידי ViewPoint - בניית אתרים