חברת פוליש
 
 

ליטוש שיש

ליטוש שיש הוא סוג של ליטוש אבן שמטרתו להעניק לשיש מראה אחיד, חלק, להעניק לאריחים גובה זהה ולטשטש את החריצים בין האריחים השונים. ליטוש שיש מאפשר להיפטר מהשריטות הקטנות אשר נוצרות בתהליך התקנת השיש כמו גם לאורך השנים כתוצאה משחיקה טבעית של השיש עצמו.

אם התקנתם לא מכבר רצפת שיש חדשה, כדאי שתדעו שלאחר פרק זמן של כ- חודש ימים מומלץ ביותר לבצע פעולת ליטוש שיש.
ליטוש שיש יאפשר לכם לקבל מראה מבריק, אחיד ונוצץ של השיש, מראה שלא יוכל להתקבל רק מעצם ההתקנה עצמה.

ליטוש שיש

במהלך ההתקנה חשוב להקפיד על צמצום המרווחים בין האריחים השונים, הדבר יאפשר בעתיד, בעזרת ליטוש שיש לטשטש כמעט לחלוטין את החריצים, ליצר גובה אחיד בין האריחים וליצור רצפה אחידה לחלוטין אצלכם בבית. ליטוש אבן יטשטש כתמים של השיש וכך גם שריטות שנוצרו במהלך התקנת הרצפה עצמה.
מתי לעשות ליטוש שיש?

ליטוש שיש אם כן יש לבצע או כ- חודש לאחר סיום התקנת רצפה חדשה או לחלופין כאשר רוצים לחדש את הרצפה הקיימת. תתפלאו לגלות עד כמה התוצאות של ליטוש שיש ישדרגו את השיש הקיים שלכם ויעניקו לו מראה חדש לחלוטין. לאחר ביצוע ליטוש שיש מומלץ לבצע גם פוליש, ווקס, אקרילי או קריסטל להשלמת הראה הסופי של הרצפה.
כיצד מבצעים ליטוש שיש

ליטוש שיש צריך להעשות בידי מקצוענים בלבד שכן מדובר על עבודת אמנות של ממש. ליטוש שיש נעשה בשלבים וחשוב מאוד לא לזרז את העבודה, על מנת לא ליצר נזקים.

ליטוש שיש נעשה באופן מובנה בכמה שלבים. ראשית, יש לפתוח את החריצים שבין המרצפות השונות. פתיחת החריצים תהיה השלב הראשון שלאחריו יהיה צורך לשאוב את כל האבק שנוצר מהפעולה הקודמת. לאחר ניקוי שטח העבודה יש לבצע תיאום גוונים של השיש.

השיש כידוע הינו בעל כמה גוונים, כאשר במהלך ליטוש שיש השיש מקבל גוון אחיד יותר. לאחר יישור הגוון תתבצע סתימה של החריצים, הליטוש עצמו ולאחריו מריחת סילר. תהליך הליטוש הינו תהליך עדין שצריך להעשות באופן מקצועי ולכן חשוב מאוד לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר, הסילר יסיע לשמור על השיש
להזמנת ליטוש מרצפות באיכות חייגו 1800-800-302

נבנה על-ידי ViewPoint - בניית אתרים