חברת פוליש
 
 

ליטוש יהלום

ליטוש יהלום מיועד למעשה לטובת ליטוש אבנים וחומרים שונים, כאשר יהלום הוא כלי העבודה המאפשר את ביצוע עבודת הליטוש. ליטוש יהלום מאפשר לבצע פעולת קירצוף לאבנים מסוגים שונים, כאשר פעולה הקירצוף טומנת בחובה יתרונות רבים.

מאחר ואבנים מגיעות ברמות קושי שונות, הרי שהיהלום- שהינו האבן החזקה ביותר בעולם, מסוגלת להתמודד ולקרצף את האבנים השונות. בעזרת פעולת ליטוש פוליש ניתן להשיג כמה תוצאות, כאשר המטרה היא בעצם לשמור על האבן ולהעניק לה מראה חדש וזוהר.ליטוש יהלום מאפשר לחדש את האבן מבלי להחליף אותה, ובכך למעשה לחסוך הוצאות רבות. ליטוש יהלום מתאים לרצפות, מדרגות, ספי חלונות ועוד.
מהו בעצם ליטוש יהלום ?

ליטוש יהלום הוא פעולה קרצוף אשר מאפשרת להעניק לאבן מראה אחיד, להסיר כתמים ולכלוך עיקש מהאבן. במהלך תהליך הריצוף נוצרת בדרך כלל כמה בעיות, כאשר בעיה ראשונה היא חוסר אחידות בגובה של האריחים- דבר אשר פוגע בנראות של הרצפה. בעיה נוספת היא בשריטות קטנות אשר עלולות להיווצר בתהליך הריצוף עצמו. עם השנים הברק של האבן נשחק, כך גם גדלה כמות השריטות והמכות של השיש.

ליטוש יהלום מאפשר להסיר כתמים וחוסר אחידות של צבע באריחים, כמו כן הוא מסייע להגיע לגובה אחיד בין האריחים עצמם והוא מחזיר צבע וברק לאבן.
מדוע מומלץ לעשות ליטוש יהלום

חשוב לציין שלאחר ביצוע ליטוש יהלום מומלץ לבצע פוליש או למרוח את האריחים בסילר. שכבת הפוליש- ווקס, אקרילי או קריסטל או שכבת הסילר תספק שכבת הגנה לאבן ותשמור עליו לפרק זמן ארוך. את הפוליש או שכבת הסילר מומלץ לבצע אחת לתקופה של כ- שנה לשנתיים, בהתאם לסוג הפוליש אותו בחרתם לעשות.

את עבודת ליטוש שיש חשוב מאוד להפקיד רק בידים מקצועיות, וזאת על מנת להשלים את העבודה על הצד הטוב ביותר, בנוסף- על מנת שניתן יהיה לחסוך הוצאות עתידיות אשר יתלוו אל הנזקים שיגרמו כתוצאה מעבודה לא מקצועי

נבנה על-ידי ViewPoint - בניית אתרים